loader

O nás

photo-1560518883-ce09059eeffa

Sme Realitný a investorský fond. Naša spoločnosť bola založená s cieľom oddlženia a výkupu nehnuteľností. Pretože záujmy a potreby vás, našich klientov, sú pre nás na prvom mieste, ponúkame niekoľko bezpečných a rýchlych riešení v prípade zadlžených nehnuteľností. Nie iba priamy výkup.

Každú situáciu starostlivo analyzujeme a tvoríme ponuku na mieru každému klientovi. Pri navrhovaní optimálneho riešenia spolupracujeme s tými  najlepšími odborníkmi v oblasti nehnuteľností, financií a práva. Situáciu každého klienta dokážeme vždy vyriešiť diskrétne a s maximálnou rýchlosťou.

Významným akcionárom nášho Fondu je silná a stabilná finančná skupina Allrisk, vďaka ktorej máme k dispozícii nadštandartný finančný kapitál a profesionálne zázemie.

Vedenie spoločnosti je zložené z predstavenstva a dozornej rady. Rastislav Tesák, ako predseda predstavenstva má na starosti obchodnú časť projektu a stratégiu rozvoja v SR.  Ing. Ondřej Polák, člen predstavenstva a spoluzakladateľ celej finančnej a realitnej skupiny Allrisk a.s., spolu s Ing. Michalem Krestou a Tomášem Kedziorem - hlavnými tvárami RIF v ČR, tvoria dozornú radu a zabezpečujú hladké fungovanie Fondu po odbornej, právnej a ekonomickej stránke. Spolu tvoríme silnú skupinu odborníkov, s desiatkami rokov praxe a stovkami zrealizovaných obchodov.

Spoznajte úľavu a znova sa zhlboka nadýchnite.

Vašu situáciu posúdime a navrhneme optimálne riešenie.

 

Identifikačné údaje spoločnosti

Realitný & Investorský fond, a. s. 

Stropkovská 3,

821 03 Bratislava

IČ: 53 024 486

Spoločnost na orsr.sk

tesak

 

Bc. Rastislav Tesák

predseda predstavenstva,

CEO Allrisk Slovakia

o_nas__kresta_allriskreality_2022

 

Ing. Michal Kresta

dozorná rada,

předseda správní rady RIF.CZ

kedzior_jpeg_qv

 

Tomáš Kedzior

dozorná rada

člen správní rady RIF.CZ

Polak

 

Ing. Ondřej Polák, DiS.

dozorná rada,

zakládající člen Allrisk, a.s. - člen představenstva