loader

O nás

photo-1560518883-ce09059eeffa

Sme Realitný a investorský fond. Naša spoločnosť bola založená s cieľom oddlženia a výkupu nehnuteľností. Pretože záujmy a potreby vás, našich klientov, sú pre nás na prvom mieste, ponúkame niekoľko bezpečných a rýchlych riešení v prípade zadlžených nehnuteľností. Nie iba priamy výkup.

Každú situáciu starostlivo analyzujeme a tvoríme ponuku na mieru každému klientovi. Pri navrhovaní optimálneho riešenia spolupracujeme s tými  najlepšími odborníkmi v oblasti nehnuteľností, financií a práva. Situáciu každého klienta dokážeme vždy vyriešiť diskrétne a s maximálnou rýchlosťou.

Významným akcionárom nášho Fondu je silná a stabilná finančná skupina Allrisk, vďaka ktorej máme k dispozícii nadštandartný finančný kapitál a profesionálne zázemie.

Hlavnými tvárami  Fondu sú Tomáš Kedzior ako člen správnej rady a Ing. Michal Kresta ako predseda správnej rady. Tomáš Kedzior pôsobí na realitnom trhu od roku 2005 a posledných 10 rokov sa špecializoval priamo na oddlženie a výkupy nehnuteľností. Ing. Michal Kresta pôsobí na realitnom trhu od roku 2007 a vypracoval sa postupne na Riaditeľa realitnej siete pre celú ČR.

Výhradné zastúpenie v Slovenskej republike má spoločnosť ASK Reality & Investície, s.r.o., ako náš exkluzívny partner v oblasti výkupov a spätného leasingu.

Spoznajte úľavu a znova sa zhlboka nadýchnite.

Vašu situáciu posúdime a navrhneme optimálne riešenie.

 

Identifikačné údaje spoločnosti

Realitní & investorský fond, a.s. 

Vinohradská 2516/28,

120 00 Praha

IČ: 08467994

Spisová značka B 24656 vedená u Městského soudu v Praze

Číslo účtu: 2501688551/2010

Spoločnost na Justice.cz

kedzior_jpeg_qv

 

Tomáš Kedzior

člen správnej rady

Kresta_profil_web_reality

 

Ing. Michal Kresta

predseda správnej rady